Startsidan - Ringenäs Golfklubb

Resultat Order of Merit 2018 - Herrklass

Plac Namn Vårslaget Gökotte-golfen Dagmar Glemme Art Center Mids.scramble KM Comfort Eclectic Flagg-tävling TOTALT
1 BERGDAHL Per 85 85         170
2 FALK Victor 95 75         170
3 ÖDMAN Andreas 95 75         170
4 ASPBERG Anton 90 75         165
5 LARSSON Hans 85 75         160
6 BERGDAHL Jan 80 75         155
7 NILSSON Nils-Anders 80 75         155
8 ANDERSSON Gert 75 75         150
9 BRODDECK Christian 75 75         150
10 ELMGREÈN Anders  75 75         150
11 JOHANSSON Ingemar 75 75         150
12 NILSSON Gunnar 75 75         150
13 NORDÉN Mikael 75 75         150
14 PETTERSSON Jan-Åke 75 75         150
15 RÖNNQVIST Dan 75 75         150
16 CARNEGÅRD Mandel   100         100
17 HARNESK Daniel 100           100
18 KEINVALL Max   100         100
19 STRÖMBLAD Mats 100           100
20 JOHANSSON Christer 95           95
21 MÅRTENSSON Petter   95         95
22 ADOLFSSON Glenn 90           90
23 LEJON Olle   90         90
24 EMANUELSSON Oscar   85         85
25 LARSSON Lars-Erik 85           85
26 ROSENBERG Christer 85           85
27 NÄCKDAL Martin   80         80
28 WAHLSTRÖM Kristoffer   80         80
29 AHLQVIST Nils-Olof 75           75
30 ANDERSSON Bo R 75           75
31 ANDERSSON Isac 75           75
32 ANDERSSON Stefan 75           75
33 ANDERSSONRonny 75           75
34 ARONSSON Stefan   75         75
35 BANELIND Karl 75           75
36 BENGTSON Jan   75         75
37 BLICKANDER Pierre   75         75
38 BRYDOLF Thomas   75         75
39 CANNON Niklas 75           75
40 DAHLIN Nils 75           75
41 DANIELSSON Lennart   75         75
42 ERICSSON Anders  75           75
43 ERICSSON Magnus   75         75
44 ERIKSSON Carl-jJohan   75         75
45 ERIKSSON Joakim 75           75
46 FILIPSSON Simon   75         75
47 FÄRNSTRÖM Håkan 75           75
48 GAMMING Inge   75         75
49 GUSTAVSSON Stefan 75           75
50 GÖRANSSON Bosse   75         75
51 HALLME Anders   75         75
52 HANSSON Kent   75         75
53 HVIED Lennart   75         75
54 JOHANSSON Lars-Gunnar 75           75
55 JOHANSSON Per   75         75
56 KALLFELDT Göran 75           75
57 KARLSSON AXEL   75         75
58 LARSSON Jack   75         75
59 LARSSON Jonas    75         75
60 LARSSON Oliver   75         75
61 LEPISTÖ Kari 75           75
62 LOGGARFVE Roger   75         75
63 MOBERG Stefan 75           75
64 NIIT Henrik   75         75
65 NILSSON Anders   75         75
66 NILSSON Göran   75         75
67 NILSSON Lars-Otto 75           75
68 NILSSON Magnus   75         75
69 NINETEG Lennart 75           75
70 PERSSON Fabian   75         75
71 PERSSON Fredrik   75         75
72 PETERSSON Bengt   75         75
73 PETERSSON Jörgen 75           75
74 SANDÉN JIGBÄCK Hans   75         75
75 SCHARF Christian   75         75
76 SJÖBERG Jan 75           75
77 SJÖDAHL Jonas   75         75
78 SJÖDAHL Mattias   75         75
79 SJÖDAHL Ulf   75         75
80 SKOGLUND Per   75         75
81 STARK Jan   75         75
82 SVENSSON Göran   75         75
83 SVENSSON Kjell-Arne   75         75
84 SVENSSON Torbjörn 75           75
85 SYLVAN Per   75         75
86 SÖDERMAN Jan   75         75
87 TELL Thomas   75         75
88 THOR Fredrik 75           75
89 TYRSING Göran 75           75
90 WELANDSSON Jonas   75         75
91 WEPTHON Markus   75         75
92 WEPTHON Max   75         75